جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طراحی و اجرا

آیا برای انقـلاب صـنعتی چهــــارم آمـاده اید؟!

خدمات مـا

تعالی مهندسـی، راه حـل های نوین در اتوماسیــون صنــعتی

راه حل های نوین و جامع اتوماسیون صنعتی ســناکو را از برترین برندهای جهانی کاوش کنید و از دسترسی به جدیـدترین و قابل اعـتمادترین فناوری ها در صنعت اطمینان حاصل کنید.
ما در ســناکو متعهد به بهبود اتوماسیون فرآیندها و عملیات خط تولید شما از طریق صرفه جوئی در زمان، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری هستیم. مـا در خط مقدم پیشرفت های تکـنولوژی در اتوماسـیون صنعتی باقی می‌مانیم و با کاوش مداوم آخرین پیشرفت ها، اطمینان حاصل میکنیم که مشـتریان و صنایع کشورمان از راه حل های پیشرفته ای بهره می برند که صنعت و عملیات خط تولیدشان قابل رقابت با صنعت دنیا باشد.  

مزایای سناکو

متخصص در اتوماسیون

تخصص در شبکه های صنعتی و اتوماسیون صنعتی

پشتیبانی جامع

آموزش و سفارشی سازی

مشارکت جهانی

همکاری با برترین برند های جهان

محصولات فناوری پیشرفته

راه حل ها و محصولات در کلاس جهانی

راه حل های اقتصادی و پایدار

افزایش بهره وری

خدمات

در قلـب تولید صنایع، خدمات مبتنی بر محصولات و راه حل های نوین ما ، انقلابی در خطوط تولـید ایجاد می کنند و امکان کنتـرل دقیــق فـرآیندها، نظارت در زمان واقعی، کاهـش هزینه ها و افزایش بهره وری را فراهم می کنند. ما بر قابلیت اطمینان و عملکـرد بلندمدت راه حل های خود تمرکز می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که سرمایه گذاری شما منافع پایداری را به همراه دارد. ما متعـهد به جلو بردن مرزهای اتوماسیون صنعتی هستیم. راه‌حـل های ما نه تنها به گونه ای طـراحی شده اند که نیازهای فعلی شما را برآورده کنند، بلکه کسب و کار شما را برای چالش ها و فرصت های آینده آماده می کنند. با سال ها تجـربه در صنعت، ما دانش زیادی را برای هر پروژه به ارمغان می آوریم. سابقه اثبات شده ما در مورد تخصص و قابلیت اطمینان ما صحبت می کند.
ما مفتخـریم که با برخی از مشهورترین برندهای جهـان در ارتباط هستیم. این مشارکت ها تضمین می کند که مشتریان ما محصولات و راه حل هایی با بالاتـرین کیفیت را دریافت می کنند. تعهد ما به تعالی در طیف متنوعی از خدماتی که ارائه می دهیم منعکس می شود.
سناکو، شریک مورد اعتماد صنعت شما در دستیابی به برتری عملیاتی در مسیر انقلاب صنعتی چهارم است‌

دامنه خدمات

در ســناکو، تخصص ما در اتوماسیون صنعتی به طیف گسترده ای از دامنه ها گسترش می یابد و این اطمینان را می دهد که ما می توانیم نیازهای اتوماسیون صنعتی شما را در صنایع مختلف به طور جامع برطرف کنیم. ما به عنوان نماینده انحصاری و شریک قابل اعتماد برندهای معتبر جهانی، راه حل های جامع و نوینی را در زمینه های کلیدی زیر، ارائه می دهیم. تخصص ما فــراتر از این بخش ها است، و ما همیشه آماده ایجاد راه حل های سفارشی متناسب با صنعت منحصر به فرد شـما هستیم.

سیستم های PLC/HMI

مهارت و دانش ما در سیستم‌های PLC و HMI به شما این امکان را می‌دهد که فرآیندهای صنعتی خود را با دقت و قابلیت اطمینان خودکار و کنترل کنید. از برنامه های کاربردی در مقیاس کوچک تا تاسیسات و فرآیندهای صنعتی پیچیده، راه حل های نوین و جامع اتوماسیون صنعتی ما، طیف وسیعی از نیازهای متنوع صنعت شما را برآورده می کند.

عیب یابی شبکه های صنعتی

ما با تخصص خود در عیب یابی شبکه های صنعتی، می توانیم مشکلات شبکه های اتوماسیون صنعتی شما را به سرعت شناسایی و برطرف کنیم. سناکو با همکاری برترین های دنیای تکنولوژی، در عیب یابی شبکه های صنعتی خطوط تولید از قبیل شبکه های صنعتی PROFIBUS، PROFINET, CAN, ASi, Industrial Ethernet و طراحی و اجرای شبکه های صنعتی ایمن و پایدار در خطوط تولید شما تخصص و تجربه کافی را داراست.

راه حل های DCS

سیستم های کنترل توزیع شده (DCS) ستون فقرات بسیاری از عملیات صنعتی هستند. راه حل های DCS ما به گونه ای طراحی شده اند که کنترل یکپارچه و توزیع شده را ارائه دهند و از کارایی و ایمنی فرآیندهای صنعت شما اطمینان حاصل کنند.

طراحی و مهندسی سیستم های کنترل

از اجرای سیستم های کنترلی شما گرفته تا طراحی و توسعه سیستم های جدید، تیم متخصص سناکو در هر جنبه ای از مهندسی سیستم کنترل به خوبی آشنا هستند و راه‌حل‌های جامعی را برای نیازها و چالش‌های منحصربه‌فرد شما تنظیم می‌کنند. ما مشارکت های استراتژیک را با برندهای پیشرو صنعت ایجاد کرده ایم که به ما امکان می دهد مطمئن ترین و خلاقانه ترین راه حل ها و سیستم های کنترل موجود در بازار را به شما ارائه دهیم.

سیستم های SCADA

سیستم های کنترل نظارتی و جمع آوری داده ها (SCADA) برای نظارت، کنترل و مدیریت فرآیندهای پیچیده ضروری هستند. ما راه حل های پیشرفته SCADA را ارائه می دهیم که تجسم و کنترل داده ها را در زمان واقعی ارائه می دهد و شما را قادر می سازد تصمیمات آگاهانه بگیرید و عملیات خود را بصورت بهینه کنترل کنید.

نظارت بر شبکه های صنعتی

نظارت مستمر شبکه های صنعتی در اتوماسیون صنعتی بسیار مهم است. ما راه حل های نظارت دائمی بر شبکه های صنعتی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد عملکرد و امنیت شبکه های خود را زیر نظر داشته باشید و از عملکرد بی وقفه آنها اطمینان حاصل کنید. زیرا توقـف، در فرآیند تولید می تواند پرهزینه باشد. راه‌حل‌های نوین اتوماسیون صنعتی ما شامل راه حل های مبتنی بر تعمیر و نگهداری پیش‌بینی‌ شده است که بر وضعیت خطوط تولید و شبکه های صنعتی نظارت می‌کند، به برنامه‌ریزی پیش‌گیرانه تعمیر و نگهداری و تعمیرات کمک می‌کند و زمان توقف خطوط تولید را کاهش می‌دهد.

شرکت سناکو با انتخاب شرکای برجسته و صاحب نام دنیای تکنولوژی، و با پشتوانه دانش مهندسی و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب، به منظور انتقال دانش و توان مهندسی روز دنیا و ارائه مجموعه ای کامل و یکپارچه از خدمات و محصولات صنعتی در زمینه انرژی (نیروگاه های مقیاس کوچک،نیروگاه های تجدید پذیر،تکنولوژی بازیافت حرارت و توربین های Hightech) در عرصه صنعت ایران پیشگام بوده است. راهبرد اصلی سناکو بر ارائه راهکارهای جامع و دارای ارزش افزوده استوار می باشد تا علاوه بر رفع نیازهای مربوطه مشتریان، آنان را در بهبود عملکرد آن بخش از فعالیت هایشان یاری رساند.

با متخصصین ما ارتباط بگیرید

پس از پر کردن فرم همکاران ما با شما تماس می گیرند

تجربیات موفق

اطلاعات تماس

برای اطلاع بیشتر با ما در تماس باشید