شرکت سناکو با انتخاب شرکا و همکاران برجسته و صاحب نام دنیای صنعت و تکنولوژی و با پشتوانه دانش مهندسی و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب، به منظور انتقال دانش و توان مهندسی روز دنیا و ارائه راه حل‌های جامع و یکپارچه از خدمات و محصولات در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق (سیستم‌های کنترل، مانیتورینگ و سیستم‌های اندازه‌گیری) و انرژی ( نیروگاه‌های مقیاس کوچک، نیروگاه‌های تجدیدپذیر، تکنولوژی بازیافت حرارت و توربین‌های  Hightech)، در عرصه صنعت ایران پیشگام بوده است.
راهبرد اصلی سناکو بر ارائه راهکارهای جامع و دارای ارزش افزوده استوار می‌باشد تا علاوه بر رفع نیازهای مربوطه مشتریان، آنان را در بهبود عملکرد آن بخش از فعالیت‌هایشان یاری رساند. از این رو شرکت سناکو فعالیت‌های خود را در سه بخش تأمین کالا، ساخت تجهیزات و ارائه خدمات فنی و مشاوره‌ای گسترده است تا بتواند با بکار گیری ترکیبی از آن‌ها راهکارهای مناسب را تدوین و اجرا نماید .
تجربه‌ی حضور مستمر در عرصه های مختلف مشاوره، تأمین و اجرای سامانه های مهندسی صنایع مختلف همچون نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، خودروسازی، سیمان، موادغذایی، داروسازی، نیروگاه و انرژی، سناکو را همراهی مطمئن و توانمند و شریکی قابل اتکا برای فعالان صنعتی و مهندسان فعال در این صنایع معرفی کرده است.

ارزشمندترین دارایی هر سازمانی، مشتریان آن سازمان هستند.
باعث فخر و مباهات ماست که توانسته‌ایم اعتماد بزرگان صنعت در حوزه‌های مختلف را جلب نماییم. امروز، محصولات با کیفیت برندهای ووهنر، هلمهلز و کبور، با اطمینان در صنایع مختلف استفاده می‌شوند و به چرخش هرچه بیشتر و بهتر چرخ صنعت کشور کمک می‌کنند. شرکت سناکو، به عنوان نماینده‌ی انحصاری و رسمی برندهای فوق، آمادگی همکاری با صنایع مختلف در حوزه‌های نفت، پتروشیمی، فولاد، خودروسازی، سیمان، کاشی سازی، صنایع غذایی و غیره را دارد.
به امید آبادانی روزافزون ایران عزیزمان که آرزوی همه‌ی ماست....
 
 

برخی از سازمان‌هایی که به ما اعتماد کردند:​