جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Helmholz

پاسخ به سوالات متداول درباره خدمات و محصولات ســناکو را دریافت کنید.

پرسش های متداول

تمامی ماژول های S7-300 برند Helmholz آلمان از قبیل کارت های ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ و مموری کارت ها، بدون تغیرات نرم افزاری (تغییرات در HW Configurations)  و تغیرات سخت افزاری (از قبیل wiring) قابلیت استفاده و جایگزین با محصولات زیمنس مشابه می باشند.

تمامی ماژول های S7-300 برند Helmholz آلمان با کدهای معادل خود برند Siemens در HWC تعریف میشوند و هیچ نیازی به اضافه کردن GSD فایل یا فایل های مشابه نیست. از طرفی تمامی کد های فنی برند هلمهلز داری 8 کاراکتر دقیقا مشابه با معادل خودشان از برند Siemens هستند که این امر موجب تسهیل در معادل سازی  شناسایی کد های مربوطه می گردد.

  • مثال:

Siemens:  6ES7 321-1BL00-0XA0  >>>   Helmholz:  700-321-1BL00

با وجود LED های تشخیص وضعیت بر روی این کانکتور ها، خطاهای احتمالی کانکشن و ارتباطات در شبکه، قابل روئیت و تشخیص هستند که این امر موجب کاهش چشمگیر زمان عیب یابی و توقف خط تولید و همچنین سهولت در عیب یابی میگردد. بدلیل استفاده از LED تشخیص وضعیت شبکه پروفیباس در این کانکتور ها، حداکثر تعداد 25 عدد در هر سگمنت شبکه پروفیباس قابل نصب و بهره برداری می باشند.

برند Helmholz، با سابقه بیش از 30 سال، کلیه امور توسعه و تولید محصولات خود را در کشور آلــمان و با بالاترین کیفیت و استاندارد های جهانی انجام می دهد.
شرکت سناکو، به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری برند Helmholz آلمان در سرتاسر ایران فعالیت می نماید. 

با توجه به اهمیت و حساسیت منابع تغذیه در تابلو های کنترل و به جای استفاده از یک منبع تغذیه، از دو منبع تغذیه بصورت موازی و همزمان استفاده میگردد. که این امر موجب ایجاد یک منبع رزرو در کنار منبع اصلی و در نتیجه افزایش ضریب اطمینان در تغذیه Load می شود.
استفاده از Redundancy module در این طرح الزامی می‌باشد، در برخی از منابع تغذیه کبور این ماژول بصورت داخلی (Integrated) تعبیه شده و دیگر نیازی به ماژول خارجی نیست. 

رنج ولتاژ ورودی این منابع تغذیه بصورت 1 و 2 و 3 فاز از 85Vac…550Vac و 100Vdc…725Vdc و رنج ولتاژ خروجی از 5Vdc…175Vdc و جریان خروجی از 0.3A…100A می‌باشد که یکی از کامل ترین رنج های موجود در بین تولیدکنندگان منبع تغذیه سوئیچینگ می‌باشد.

از مهم ترین و بارزترین دستگاه نشان گذار صنعتی تنوع بالای تگ و لیبل هایی است که شما را قادر میسازد هر تجهیز را دقیقا متناسب با آن نشان گذاری کنید، از دیگر مشخصه های نشان گذاری این دستگاه، ضدخش، ضد آفتاب و مقاوم در برابر محلول های شیمیایی بودن چاپ های این دستگاه می‌باشد.
رابط کاربری فوق العاده و کیفیت ساخت بالا (Made in Italy) نیز از دیگر پارامترهای مهم در انتخاب این دستگاه توسط کمپانی های بزرگ می‌باشد.
شرکت ســناکو، به‌عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت کبور ایتالیا در سرتاسر ایران، طی یک دوره همکاری موفق با شرکت Cabur ایتالیا به افزودن زبان فارسی به نرم افزار دستگاه جهت سهولت بهره برداری کاربران ایرانی با دستگاه نشان گذار صنعتی این شرکت شد.

در راه‌ اندازی موتور ها به دلیل هجومی بودن جریان های راه اندازی ادوات سوئیچینگ اعم از کنتاکتور ها دچار آرک (Arck) یا ذوب متال می شوند، از این رو در تجهیزاتی که فن‌آوری Hybrid Switching استفاده شده جریان هجومی توسط ادوات نیمه هادی و بعد از پایدار شدن جریان و رسیدن به مقدار نامی توسط کنتاکت های مکانیکی انتقال جریان انجام می‌شود و این امر موجب افزایش چشمگیر طول عمر تجهیز سوئیچینگ میگردد.
شرکت وهنر Wohner آلمان، با طراحی و تولید محصول MOTUS و OMUS و همچنین محصول C14 در سال 2022 موفق به کسب عنوان محصول برتر سال 2022 آلمان گردید. 

در انقلاب صنعتی چــهارم، پایداری سیستم و تشخیص و عیب یابی خطا قبل از توقف حائز اهمیت است. سوئیچ های صنعتی مدیریت شده شبکه پروفی‌نت و اترنت صنعتی برند Indu-sol آلمان علاوه بر کارایی بالاتر نسبت به برند های مشابه، قابلیت های ویژه ارزیابی و تشخیص کیفیت پارامتر های تاثیرگذار بر شبکه از قبیل EMC monitoring، Integarated Cable diagnostic، Permormance Monitoring، 24V Monitorin، TSN-ready نیز دارا می باشند.

این شرکت با تولید و عرضه این نسل جدید از سوئیچ های صنعتی برای اولین بار در جهان موفق به کسب جایزه محصول برتر تکنولوژی سال 2022 در زمینه صنعتی اتوماسیون صنعتی گردید و اینک شما در صنایع مختلف کشور عزیزمان ایران، از طریق شرکت ســناکو بعنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری برند Indu-sol آلمان در سرتاسر ایران، قادر خواهید بود خطوط تولید خود را به آخرین فناوری روز جهان ارتقا دهید.
با سناکو ارائه دهنده راه حل های نوین اتوماسیون صنعتی و شریک مورد اعتماد شما در صنعت، تماس بگیرید!

در صورت علاقه به همکاری و استخدام در شرکت ســناکو، بعنوان ارائه دهنده راه حل های نوین در اتوماسیون صنعتی و شریک معتبر برند های برتر جهانی در این صنعت، از شما دعوت میگردد نسبت به ارسال رزومه و سوابق تحصیلی و کاری خورد به آدرس ایمیل Info@sna-co.com اقدام فرمایید.

  • >>>  دانلود فایل استخدام

مهم نیست که دانشجو باشید یا فارغ التحصیل، بی تجربه یا با تجربه و حرفه ای!!! هرچیزی که قلب شما را به تپش می اندازد، هرکسی که مانند ما شیفته دانش و تکنولوژی روز و تحول صنعت کشورمان است، این فرصت را دارد که اشتیاق خود را با ما به اشتراک بگذارد.