جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Indu-sol

شرکت Indu-sol ایندوزول آلمان، یک شرکت پیشرو جهانی در فناوری شبکه‌های صنعتی است که در زمینه راه‌حل‌های نوین شبکه‌های صنعتی و تشخیص و عیب‌یابی شبکه های صنعتی دارای شهرت جهانی است.
شرکت Indu-sol آلمان با تولید محصولات باتکنولوژی بالا و بعضاً اولین در جهان،از قبیل تجهیزات نوآورانه نظارت بر شبکه‌های صنعتی پروفی‌باس PROFIBUS، پروفی‌نت ASi ،CAN ،Industrial Ethernet ،PROFINET و… تا ابزار‌های تشخیص خطای شبکه‌های صنعتی، صنعت شمارا قادر می‌سازد تا حداکثر عملکرد پایدار در خطوط تولیدی، با حداقل زمان توقف را داشته باشید. شرکت Indu-sol با تولید نسل جدید سوییچ های صنعتی مدیریتی و با قابلیت مانیتورینگ و عیب‌یابی هوشمند شبکه و بدلیل برآورده کردن نیاز های درحال تحول شبکه‌های صنعتی مدرن، با کسب تحسین همگان، برنده جایزه محصول برتر تکنولوژی 2021 جهان گردید.

شرکت ســناکو (سروش نیرو افزا)، بعنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری برند Indu-sol آلمان در سرتاسر ایران، متعهد است که نه تنها محصولات جدید فناورانه در انقلاب صنعتی چهارم را برای صنعت شما فراهم نماید، بلکه پشتیبانی فنی و تخصصی جامع ارائه می‌نماید تا از ادغام یکپارچه راه‌حل های نوین شرکت Indu-sol در فرایند‌های صنعتی شما اطمینان حاصل کند. شرکت ســناکو، مفتخر است که پلی است که شمارا به آینده تولید و اننقلاب صنعتی چهــارم متصل میکند.