جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Helmholz

شرکت Helmholz GmbH آلمان از سال تاُسیس خود (1988 میلادی)، در خط مقدم فناوری ارتباطات شبکه های صنعتی و تجهیزات اتوماسیون صنعتی بوده است. طی سال ها ، شرکت Helmholz بدلیل ارائه راه‌حل های قوی، قابل اعتماد و هوشمند که صنایع را به سمت آینده سوق می دهد، شهرت جهانی کسب کرده است. مدیران شرکت Helmholz معتقدند Made in Germany فقط یک شعار بروی محصولات آنها نیست، بلکه کلیه امور توسعه و ساخت محصولات Helmholz از دفتر مرکزی آنها در Gro Benseebach آلمان کنترل می‌شود و در سایت های تولیدی در آلمان تولید می‌شوند تا کیفیتی به اصالت و دقت محصولات به مشتریان جهانی ارائه گردد.

شرکت Helmholz در ارائه طیف متنوعی از کوپلر ها و گیت‌وی‌‌ های شبکه‌های مختلف صنعتی، ادوات شبکه‌های صنعتی و کنترل کننده‌ های اتوماسیون و راه‌حل های اتوماسیون صنعتی پیشرفته تخصص دارد. این محصولات نوآورانه بدلیل طراحی قوی، تکنولوژی بروز، قابلیت اطمینان اثبات شده و قیمت اقتصادی در سرتاسر جهان شناخته شده اند و با ارائه راه حل‌های نوین، صنایع را به سمت آینده سوق میدهند.
شرکت ســناکو، بعنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت Helmholz آلمان در سرتاسر ایران، با ارائه محصولات و راه‌حل های نوین در اتوماسیون صنعتی،صنعت شمارا در برابر چالش ها و فرصت های امروز و آینده دنیای تکنولوژی اتوماسیون صنعتی حمایت میکند.