جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سناکو

تعالی مهندسـی ، راه حـل های نوین اتوماسیــون صنــعتی

درباره ما

زیر عنوان صفحه درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده،

درباره ســناکو

به ســناکو، شریک مورد اعتماد شما در راه حل های نوین اتوماسیون صنعتی و متخصص در شبکه های صنعتی خوش آمدید …
شرکت سروش نیرو افزا، با نام تجاری ســناکو .SNA Co، با اشتیاق به نوآوری و تعهد به برتری، مفتخر است که پلی است که صنعت شمارا به آینده تولید و انقلاب صنعتی چهارم متصل میکند. در ســناکو، ما تیمی از متخصصان متعهد هستیم که با تمایل به افزایش بهره وری صنایع از طریق دانش روز اتوماسیون صنعتی هدایت می شویم. سفر ما با چشم اندازی برای ساده سازی فرآیند ها، افزایش راندمان و بکارگیری فناوری های پیشرفته در خطوط مقدم تولید آغاز شد و امروز، ســناکو، به عنوان یک نام پیشرو در اتوماسیون صنعتی ایران ایستاده است.
ما در ارائه راه حل های اتوماسیون جامعی تخصص داریم که به صنعت شما قدرت می دهد تا در چشم انداز صنعت همیشه در حال تحول، به روز باقی بماند. ما طیف گسترده ای از خدمات برق، اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق را متناسب با نیاز های خاص شما، از طراحی سیستم های اتوماسیون صنعتی گرفته تا ادغام فناوری های پیشرفته، ارائه میدهیم. تیم کارشناسان مجرب ما، با آخرین تکنولوژی های روز به خوبی آشنا هستند و با موفقیت با برخی از معتبر ترین و مشهورترین برند های جهان، برای ارائه راه حل های منحصر به فرد همکاری میکنند.
ماموریت ســناکو توانمندسازی صنایع برای رونق در دنیایی به طور فزاینده هوشمند و اتوماتیک است. ما متعهد هستیم که اتوماسیون صنعتی را برای کلیه صنایع در هر اندازه ای در دسترس و سودمند قرار دهیم و به آنها کمک کنیم به بهره وری، کارایی و رقابت بیشتر دست یابند.
تجربه ي حضور مستمر در عرصه هاي مختلف مشاوره، تأمين و اجراي سامانه هاي مهندسي صنايع مختلف همچون نفت، گاز، پتروشيمي، فولاد، خودروسازي، سيمان، موادغذايي، داروسازي، نيروگاه و انرژي، سناكو را همراهي مطمئن، توانمند و شريكي قابل اتكا براي فعالان صنعتي و مهندسان در اين صنايع معرفي كرده است.
باعث فخر و مباهات ماست كه توانسته ايم اعتماد بزرگان صنعت در حوزه هاي مختلف را جلب نماييم. امروز، خدمات و محصولات با كيفيت سناكو، با اطمينان در صنايع مختلف استفاده ميشوند و به چرخش هرچه بيشتر و بهتر چرخ صنعت كشور كمك ميكنند.
شركت ســناكو، به عنوان نماينده ي انحصاري و رسمي برندهاي پيشرو دنياي اتوماسيون صنعتي، آمادگي همكاري و انتقال فناوري روز دنيا به صنايع مختلف را دارد.

آیا آماده هستید تا کسب و کار خود را با راه حل های نوین اتوماسیون صنعتی به سطح بعدی ببرید؟
ما از شما دعوت می کنیم تا خدمات ما را بررسی کنید و دریابید که چگونه شرکت سناکو می تواند شریک موفقیت شما باشد. با تیم ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای منحصر به فرد خود صحبت کنید و سفری نوآورانه را آغاز کنید.
از اینکه ســناکو را به عنوان ارائه دهنده راه حل های اتوماسیون صنعتی خود انتخاب کردید متشکریم. ما مشتاقانه منتظر خدمت به شما و کمک به رشد صنعت شما در دنیای اتوماسیون صنعتی هستیم.

برترین شرکت
0
تعداد برند
0 <
تعداد مشتریان
0 +
تجربه مستمر

چرا ســناکو را انتخاب کنید؟

رویکرد نوآورانه

ما متعهد به جلو بردن مرزهای اتوماسیون صنعتی در صنعت کشورمان هستیم. راه حل های نوین ما نه تنها به گونه ای برگزیده شده اند که نیازهای فعلی شما را برآورده کنند، بلکه صنعت شما را برای چالش ها و فرصت های آینده نیز، آماده می کنند.

تجربه مهم است

با سال ها تجربه در صنایع مختلف، ما دانش زیادی را برای هر پروژه به ارمغان می آوریم. سابقه اثبات شده ما در مورد تخصص و قابلیت اطمینان ما صحبت می کند.

مشارکت های جهانی

ما مفتخریم که با برخی از مشهورترین برندهای جهان در ارتباط هستیم. این مشارکت ها تضمین می کند که مشتریان ما محصولات فناورانه و راه حل های نوین، با بالاترین کیفیت را دریافت می کنند.

مشتری محور

موفقیت صنعت شما اولویت ماست. ما برای درک نیازهای منحصر به فرد شما و ارائه راه حل های منحصر بفرد، که به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کند، از نزدیک با شما کار می کنیم.

شــرکای تجــاری

برخی مشتریان سناکو

آخرین اخـبار